Partnerské weby, cestování, počítače a internet

Zde uvádíme zpětné linky na zajímavé internetové prezentace a na naše partnerské weby.

Nejhranější online zeměpisné testy a kvízy

Zkuste nejhranější online zeměpisné testy a kvízy. Vybírejte z kategorií testy na hádání vlajek, online kvízy a testy, hádaní hlavních měst, Puzzle, skládačky vlajek, testy znalostí zemí a států světa atd.

Víte kdo má svátek v červnu nebo v červenci? Navštivte web se seznamem svátků kde se to dozvíte.

Ftipy, fórky, anekdoty, vtipné texty, fóry, kameňáky

Zkuste vypnout! Ftipy, fórky, anekdoty, vtipné texty, fóry, kameňáky. vám pomohou zapomenout na všechno špatné. Vtipy jsou rozdělené kategorií: kameňáky, vtipné citáty, vtipné básničky, vtipy o mužích, chlapech, anekdoty o politice, frky o zvířatech, fóry nejen o českém hokeji, černý humor, vtipné hádanky, poslední věty před smrtí, murphyho zákony, vtipy o facebooku, vtipy o blondýnách, fóry o homosexuálech, vtipy o metanolu apod.

Internet, síť, cestování, počítače a internet

Regionální vlajky, prapory a symboly krajů

Setkali jste se s krajskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Regionální vlajky, prapory a symboly krajů. Naleznete zde nejen krajské vlajky ale i například vlajky království Spojeného království Velké Británie, krajů České republiky, Spolkových zemí Německa, rakouských zemí, polských vojvodství, regionů Francie atd.

Dopravní značení

Znáte všechny dopravní značení používané v naší vlasti? Navštivte přehled dopravních značek rozdělených do kategorií jako zákazové dopravní značení, dopravní zařízení, příkazové dopravní značky, vodorovné značení, informativní směrové dopravní značky, informativní jiné dopravní značení, zahraniční značky, neoficiální zábavné značky, dodatkové tabulky, informativní provozní značení, značky upravující přednost apod.

Víte, že? Velmi populární balónková hra je online hra Bouncing balls ve které musíte spojit minimálně 3 balónky stejné barvy. Vyzkoušejte i další online hry zdarma.

Klíčová slova: Tapety na PC, Nejhranější online zeměpisné testy a kvízy, Online hry zdarma bez registrace nebo instalace, Regionální krajské vlajky, prapory a symboly, Croatia, Dopravní značky, Vánoční magazín, Nejlepší online hry zdarma, Mezinárodní den žen, Free game online hry, kuriozity, zajímavosti, volný čas

Víte co je to CWG a TFTC? Pokud holdujete hře geocaching, tak určitě ano.

Full HD tapety na PC - wallpapery na tablet

Oživte si pozadí plochy vaší obrazovky. Full HD tapety na PC. vhodné pro mobil, monitor, tablet, notebook, obrazovka počítače, ultrabook, displej, PC, phablet, smartphone, mobilní telefon a pro operační systémy Red Hat Linux, Windows 95, Linux Mint, Linux Ubuntu, Windows 10, Microsoft Windows 8, Apple iOS (iPhone), Linux Fedora, Windows Server 2012, SUSE Linux, Chrome OS. Pozadí na PC zdarma ke stažení jsou rozdělené kategorií: 3D a digitalní abstraktní tapety, oceán, moře, pláže, vesmír, kosmos, květiny, ptáci, tenisté a tenistky, flóra, stromy, hmyz a pavouci, širokoúhlé Full HD widescreen, zvířata, velkoměsta a noční život, armáda, válka, zbraně, nature - příroda, motorky, fraktály, Rally, závody aut, sportovní wallpapery, Formule 1. Zvolit si můžete z velikostí 1536x2048, 1280x854, 375x667, 2048x1536, 800x600, 1366x768, 2560x1600, 393x786, 1600x2560, 1366x1024, 1280x768, 1080x1920, 1440x900, 768x1024, 1600x1200, 1024x600 atd.

Webové online hry zdarma

Zapařte si webové online hry zdarma. Vybírejte z kategorií Karetní hry, Stolní hry a deskovky, Postřehové, Závodní moto hry, Logické, Relaxační onlinovky, Bojové gamesy, Akční hry, Strategie, strategické hry a tak podobně.

Doporučené odkazy, cestování, počítače a internet

Potřebujete zabavit malá děcka? Posaďte je před online omalovánky. Mnoho omalovánek, ke kterým nepotřebujete pastelky. Omalujte koně, Dinosaury či vláčky.

Slovník pojmů Co je to?

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Slovník pojmů Co je to?. Tento slovníček pokrývá široké spektrum lidských činností. Vybrat si můžete pojmy z kategorií matematika, kultura, stavebnictví, internet, lékařství a medicína, příroda, zkratky, školství, latina, nápoje, chemie, hardware, různé, psychologie, náboženství a křesťanství, materiály, počítače, software, ekonomie a ekonomika, cestování, bankovnictví, nemoce, jídlo, nástroje atd.

Víte jak vypadá vlajka Gruzie, vlajka Mexika nebo vlajka Tádžikistánu?

Keywords:B, Regionální vlajky, prapory a symboly krajů, Americké federální vlajky, linky, Přáníčka k narozeninám, ke svátku nebo ke sňatku, Online testy a kvízy zdarma, F, Přehled zkratek a akronymů, Bridge, Webové online hry zdarma, Vlajky spojených států amerických, Kliparty pro Office

Životopisy osobností, českých i zahraničních, současných i historických. Politici, spisovatelé, zpěváci, skladatelé, sportovci atd.

Městské vlajky, prapory, zástavy, komunální symboly

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného města? Pak navštivte Městské vlajky, prapory, zástavy, komunální symboly. Najít tu můžete často hledané vlajky měst ze všech krajů České republiky: Plzeňský kraj, Královéhradecký kraj, Olomoucký kraj, Zlínský kraj, Středočeský kraj, Ústecký kraj, Hlavní město Praha, Pardubický kraj, Jihomoravský kraj, Moravskoslezský kraj, Liberecký kraj, Kraj Vysočina, Jihočeský kraj apod.

Zabavte své děti tím, že je necháte vybarvovat online omalovánky. Vybírejte z mnoha kategorií jako koně, psi nebo dopravní prostředky.

World wide web, internet, cestování, počítače a internet

Online hry zdarma bez registrace nebo instalace

Doporučujeme online hry zdarma bez registrace nebo instalace Webhry jsou rozdělené kategorií: Hannah Montana, Logické hry, Sportovní gamesy, Puzzle a skládačky, Arkády a plošinovky, Akční gamesky, Deskovky, Adventní, vánoční hry, online html5 hry, Auta a závodní, Farmářské hry, Vzdělávací a výukové hry, Strategické onlinovky, Hry s koňmi, Skákací a hopsací gamesky, Letecké simulátory, Karetní hry - solitaire, Adventury, Holčičí, dívčí hry pro holky, Barbie hry, Oddechové hry apod.

Biografie slavných osobností - biografie známých osobností

Chcete si osvěžit znalosti o historických i současných českých i zahraniční osobnostech? Potom navštivte Biografie slavných osobností. V tomto webu naleznete mnoho článků z kategorií vojáci, generálové, válečníci, novináři a žurnalisté, křesťané a svatí, sportovci a sportovkyně, spisovatelé a spisovatelky, umělci a umělkyně, zpěváci a zpěvačky, zločinci a vrazi, významné osobnosti, světoví i domácí politici, podnikatelé a obchodníci atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Režisér, Nobelova cena, Manýrismus, Sebevražda, Olympijský vítěz, Orlík, Romantismus, Česká královna, Charta 77, Vůdce, Voják, Renesance, ČSSD, HIV pozitivní, NHL, Ital, Normalizace, Hokej, New York Rangers, Francouz, Kladno, Američané, Válka, Československo, AIDS, Prezident USA, Hejtman, Nežijící, Stoletá válka, Svatý, Dabérka, Pittsburgh Penguins, Ministři, Básník, Královna, Itálie apod.

Víte, že omalovánky jsou perfektní pomůckou pro rozvoj dětí? Pomáhají rozvíjet jemnou motoriku ruky a učí názvy různých objektů. Vemte pastelky, vytiskněte vybrané omalovánky a nechte vaše děti tvořit. Omalovánky k tisku můžete vybírat z mnoha kategorií jako Kytičky, Spojovačky nebo Písmena Abecedy.

Klíčová slova: výukové pomůcky, školství, Nejhranější online hry zdarma, Samolepky na dárkyk vytištění na tiskárně, odkazy, Hry pro nejmenší online, Městské vlajky, prapory, zástavy, komunální symboly, Cestovatelské stránky, webové stránky, cestování, Seznam souborových přípon, Slovník pojmů Co je to?

Vlajky spojených států amerických

Chcete se dozvědět, jak vypadají vlajky všech států USA? Pak navštivte web stránky Vlajky spojených států amerických. Zde jsou k nalezení vlajky států jako Vermont, Kansas, Minnesota, Severní Dakota, Missouri, Severní Karolína, Jižní Karolína, Florida, New Hampshire, Wyoming, Západní Virginie, Jižní Dakota, Illinois, Havaj, Virginie, Louisiana, Kentucky, Rhode Island, Colorado, Ohio, Georgie, Alabama, Massachusetts, Arizona, Maine, Indiana atd.

Nejlepší online hry zdarma

Doporučujeme nejlepší online hry zdarma Vybírejte z kategorií Vzdělávací a výukové hry, Vaření a smažení, Barbie hry, Hannah Montana, Oblíkačky, Strategické onlinovky, Sportovní gamesy, Karetní hry - solitaire, Adventury, Akční gamesky, Farmářské hry, online html5 hry, Logické hry, Arkády a plošinovky, Holčičí, dívčí hry pro holky, Hry s koňmi, Puzzle a skládačky, Střílecí hry, Omalovánky, Auta a závodní, Adventní, vánoční hry apod.

Hry pro nejmenší online

Jste-li milovník PC her, pak zkuste hry pro nejmenší online. V této jedinečné sbírce naleznete Akční hry, Postřehové, Závodní moto hry, Stolní hry a deskovky, Bojové gamesy, Sportovní, Logické, Relaxační onlinovky, Strategie, strategické hry a tak podobně.

Informace, cestování, počítače a internet

Znáte vlajku Dvora Králové Nad Labem - města známého svojí zoologickou zahradou?

Dále také spolupracujeme s Lexikonem, slovníkem pojmů Co je to?, který obsahuje přes 8000 definic pojmů a každým dnem přibývají další termíny z medicíny, práva, kultury, ekonomie, literatury, školství atd.

Nestačí vám uvedené vtipy na těchto stránkách? Pokud ne, další vtipné citáty, vtipné hádanky a vtipy naleznete zde

Slyšeli jste o Svaté Hoře v Příbrami? O tomto mariánském poutním místě se více dozvíte zde.

Aforismy, výroky, bonmoty, moudrosti, moudra, úsloví, rčení

Slavné citáty, Aforismy, výroky, bonmoty, moudrosti, moudra, úsloví, rčení, z kategorií citáty o lásce, citáty o kráse, citáty o bohu, hlášky o alkoholu, citáty o dobru, citáty o smrti, citáty o ženách, citáty o přátelství, citáty o rozumu, moudra o dětech, citáty o neštěstí, citáty o životě, citáty o lži, přísloví o naději, citáty o nenávisti, citáty o bohatství, citáty o odvaze, citáty o víře, citáty o štěstí, citáty o svobodě od různých známých osobností.

Klíčová slova: Online biografie, životopisy osobností, zábava, hyperlinky, Charlize Theron, zdroje informací, humor, doporučujeme, Rie Miyazawa, Stručný encyklopedický slovník, pro děti, Nejhranější online testy a kvízy

Vlajky spojených států amerických

Chcete se dozvědět, jak vypadají vlajky všech států USA? Pak navštivte web stránky Vlajky spojených států amerických. Zde jsou k nalezení vlajky států jako Vermont, Kansas, Minnesota, Severní Dakota, Missouri, Severní Karolína, Jižní Karolína, Florida, New Hampshire, Wyoming, Západní Virginie, Jižní Dakota, Illinois, Havaj, Virginie, Louisiana, Kentucky, Rhode Island, Colorado, Ohio, Georgie, Alabama, Massachusetts, Arizona, Maine, Indiana atd.

Nejlepší online hry zdarma

Doporučujeme nejlepší online hry zdarma Vybírejte z kategorií Vzdělávací a výukové hry, Vaření a smažení, Barbie hry, Hannah Montana, Oblíkačky, Strategické onlinovky, Sportovní gamesy, Karetní hry - solitaire, Adventury, Akční gamesky, Farmářské hry, online html5 hry, Logické hry, Arkády a plošinovky, Holčičí, dívčí hry pro holky, Hry s koňmi, Puzzle a skládačky, Střílecí hry, Omalovánky, Auta a závodní, Adventní, vánoční hry apod.

Hry pro nejmenší online

Jste-li milovník PC her, pak zkuste hry pro nejmenší online. V této jedinečné sbírce naleznete Akční hry, Postřehové, Závodní moto hry, Stolní hry a deskovky, Bojové gamesy, Sportovní, Logické, Relaxační onlinovky, Strategie, strategické hry a tak podobně.

Náš tip, cestování, počítače a internet

Chcete další kategorie vtipy? Koukněte na zbrusu nový web kde jsou vtipy o zvířatech, vtipy o chlapech nebo Vtipy o homosexuálech.

Co je to je stručný slovník odborných výrazů, pojmů, termínů a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti.

Seznam souborových přípon

Rozsáhlý Seznam souborových přípon, ve kterém se dozvíte jak importovat, jak převést, jak vytvořit, jak spustit, čím prohlížet, v čem upravit, kterak editovat, jak přehrát, jak exportovat, v čem spustit, čím zobrazit soubory následujících typů: písma, fonty, zdrojové kódy programovacích jazyků, spustitelné soubory, grafiku, dokumenty, video soubory, komprimace dat, obrazy disků, koncovky souborů, konfigurační soubory, hudební audio soubory, internet a web apod.

Vánoční magazín - vše o Vánocích

Vánoce za dveřmi? Nemáte nakoupeny dárky, přáníčka, dekorace? Pak zkuste Vánoční magazín. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: recepty na vánoční jídlo a cukroví, jmenovky na dárky k Vánocům, adventní všehochuť, vánoční koledy, vánoční dárky, vánoční přání, vánoční všehochuť, vánoční dekorace, vánoční filmy, materiály ke stažení, vánoční stromeček atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Láska nebeská, Keramický adventní věnec, Windows, Pastýř, Sám doma, Francouzsky, Košíčky, Jesličky, Striezelmarkt, Sněhová vločka, Perníčky, Adventní neděle, Obrazovka, Vánoční koledy, Písnička, Vánoční stromeček, Advent, Zima, Štóla, Wallpaper, Vánoce, Květiny, Vídeňský punč, Film, Hostina, Plocha, Nový rok, Popelka, Pokrmy, Historické ozdoby, Osvětlení do oken apod.

Online testy a kvízy zdarma

Všem studentům základních i středních škol doporučujeme online testy a kvízy zdarma. Testy jsou rozdělené kategorií: Chemie - chemické testy a kvízy, Matematické testy, cizí jazyky, testy psaní všemi deseti prsty, online testy a kvízy, zeměpisné testy a kvízy, Angličtina, výuka anglického jazyka, online IQ testy zdarma, výukové pomůcky atd.

Klíčová slova: Full HD tapety na PC, Vše o Vánocích, A, Státní prapory všech států, A, Full-hd wallpapery, obrázky na plochu Windows, Nejhranější online hry zdarma, zeměpis, tipy, Pozadí na tablet, Dopravní značení, V, Přání a přáníčka, 8

Několik fórů na závěr. Vtip Smíšená manželství: Jde dvojice pánů po parku a najednou uvidí manžele středního věku, jak se hádají. Poté, co poodejdou o kousek dál, započne tento rozhovor: „Ty, Frantíku, ti byli ale oškliví, jak po sobě křičeli, že?” „Kajíku, já ti říkal, že ta smíšená manželstvíčka nebudou dělat dobrotu!”

Brankář přijede k trenérovi a stěžuje si mu na indiánského spoluhráče: „Já nejsem žádný rasista, trenére, ale opravdu už se to s ním nedá vydržet - začal po mně střílet puky lukem!”

Stížnost na hokejového sudího: „Při práci si neustále píská!”

Další odkazy:

Puzzle online
Odkazy nejen na naše partnerské weby
Kate Hudson
Odkazy na zajímavé weby
Vlajka Tongy
Linky na partnerské weby
Online dating services
Zajímavé internetové odkazy
Omalovánky k vybarvení
Doporučené odkazy na zajímavé weby
Přáníčka a pěkné obrázky k jmeninám zdarma ke stažení

Děkujeme vám za vaši návštěvu.